Blog kota Gucia i jego przyjaciół ... portal Domowe Tygrysy

koty-lewaBlog kota Gucia i jego przyjaciół - portal Domowe Tygrysykoty prawa

 

Rozrywka i hobby

 łapa kota Dla dzieci, gry i zabawy

 łapa kota Download

 łapa kota Filmy wideo

 łapa kota Kurs fotografii

 

Portalowy świat

 łapa kota Blog Gucia

 łapa kota Kontakt z nami

 łapa kota Księga pamiątkowa

 łapa kota Nasze banerki

 

Nasza oferta i usługi

 łapa kota bezpłatna reklama

 łapa kota reklamy sponsorowane

 łapa kota trasmisje z imprez

 łapa kota usługi fotograficzne

 łapa kota pozostałe usługi

 

Jesteś dziś 1 258 miłośnikiem kotów, który odwiedził nasz mruczący portal.
Dzisiaj otwarto: 6 027 stron.
Teraz jest z nami: 84 osób,
z czego zalogowanych jest: 1
INFORMACJA PORTALU DOMOWE TYGRYSY

Kochane kocioluby ...

To już ostatnie dni Domowych Tygrysów w obecnej formie. Wkrótce przechodzimy na nową wersję z obsługą urządzeń mobilnych. Mamy nadzieję, iż spotka się to z Waszą aprobatą. Oczywiście wszystkie konta użytkowników, zdjęcia kotów oraz ogłoszenia - pozostaną nienaruszone ...

Wyjątkiem są wpisy w kotach rasowych które zostały przeniesione do portalu TwojeKoty.eu. Ogrom pracy przed nami, lecz liczymy że się uda.

 

Tak zmiany i to duże. Ja - kot Gucio oświadczam, iż z powodu zabiegania moich "dużych", przejmuję to miejsce i od teraz sam będę prowadzić, bądź co bądź - swojego bloga. Przecież gdy powstał, został nazwany Blog Gucia. W pierwszym moim wpisie parę słów o mnie ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 20-08-2011, odsłon: 1264, 1 komentarz)

Po ponad 2 tygodniach jednej wielkiej niewiadomej w końcu pojawił się oczekiwany wynik krwi Gucia - wynik prawie idealny. Nasze szczęście jest podwójne bo ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 29-04-2010, odsłon: 2891, 1 komentarz)

To jeden z moich najcięższych wpisów zarówno na portalu jak i blogu ... Już wyjaśniam o co chodzi. Na wstępie muszę  podziękować Wam za masę zapytań o Gucia - to bardzo miłe wiedząc, iż mamy tyle troskliwych odbiorców naszego domowego życia ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 24-04-2010, odsłon: 1890, 1 komentarz)

Same przykre chwile ostatnio nad nami krążą. Do kompletu nam tylko brakowało chorego kota - teraz już mamy. Gucio od niedzieli jest chory ... i nikt dokładnie nie wie o co chodzi ... Radosny nasz Guć, który jak wiecie ni w ząb z zachowania nie przypomina dostojnego persa, od niedzieli markotny jakby stała się tragedia. I nie jest to depresja ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 14-04-2010, odsłon: 1862, 1 komentarz)

Co za dzień. Wstaję sobie rano, słoneczko zagląda przez okno, koty już dawno harcują po mieszkaniu ... ups, nawet Irena wstała wcześniej niż ja? Poranna kawa, zasiadam wygodnie przed laptopem, jak co dzień sprawdzenie poczty, potem wejście na www ... Weekend to najlepszy dzień na jakiekolwiek zmiany na portalu, więcej czasu, nigdzie się człowiek nie goni, ma czas na przemyślenia ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 20-03-2010, odsłon: 1870)

Jako że piszę bloga, czuję się zobowiązany i o tym napisać. Dziś moja mama (użytkownik Basia na naszym portalu) - została "cudem" przyjęta do szpitala. Po miesięcznym pobycie w domu z wielkim bólem od kręgosłupa (!), dojazdach ze mną na zastrzyki do przychodni (!), dziś się udało (!). Dlaczego o tym piszę. Z dwóch powodów. Pierwszy istotny - będę trudniej zdobyczny dla Was, co jest w obecnej sytuacji oczywiste - komentarze, ogłoszenia - będziemy starać się akceptować gdy tylko będzie możliwość pobytu przy komputerze. Drugi to już "podziękowania" dla naszej "Służby zdrowia" i ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 12-03-2010, odsłon: 1793)

Dziś mamy 8 dzień marca a więc święto naszych kochanych Pań. Cóż byśmy bez Was zrobili ... Dodatkowo dziś poniedziałek, pierwszy dzień tygodnia i widmo demolki w naszym domu - Irena ma wolne do piątku - czyli mogę mieszkania nie poznać. Jakoś tak się składa, że gdy ona ma wolne zawsze coś się musi zmienić ... Ale oczywiście nie o tym będzie na blogu, a o ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 08-03-2010, odsłon: 1823, 2 komentarze)

Śnieg chwilowo odszedł, na naszych ulicach odsłoniły się uroki cywilizacji. Brud, szarość ulic i skwerów, pozostawione psie miny na każdym kroku, uroki miasta. Do tej mieszanki dodać problemy i ... depresja murowana. Ratunkiem może być kot, a raczej nasze trzy koty ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 02-03-2010, odsłon: 1886, 1 komentarz)

Dziś muszę Wam się pochwalić jaką wielką frajdę sprawiłem sobie, a gdzie tam sobie - kotom oczywiście! Ci co czytają naszego bloga wiedzą, że moim wielkim marzeniem było olbrzymie akwarium. I marzenia się spełniają ...Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 22-02-2010, odsłon: 3580, 2 komentarze)

To już luty, powiem więcej czas najwyższy się odezwać, tym bardziej, że zostałem „upomniany”. Co prawda troszkę tą sytuację wytłumaczyłem w komentarzu do ostatniego wpisu w 2009r., lecz nie zwalnia mnie to od przyjemności kontynuowania bloga. A więc na pierwszy wpis w tym roku nadszedł czas ... i dziś co u naszych Domowych Tygrysów.

 Czytaj więcej (kategoria: Blog, dodano: 10-02-2010, odsłon: 1879)

 

Portal Koty domowe tygrysy 

O nas, Kontakt z nami, Forum, biblioteka.

 

 

Jesteśmy też na facebooku

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2009-2012 domowe-tygrysy.info.

  Logo portalu Koty, Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

 

 

Nasze strony o kotach

strona PL      Portal Koty Domowe Tygrysy - www.domowe-tygrysy.info

    wszystko o kotach domowych i kotach rasowych

 

strona PL      Tęczowy most - Koty tęczowego mostu

    Miejsce pamięci naszych mruczących przyjaciół ...

 

strona PL      Portal kota rasowego - www.TwojeKoty.eu

    Wszystko o kotach rasowych, wystawach i pokazach ...

 

strona PL    TwojeKoty.eu na Facebook'u - Zapraszamy!

    tu informujemy o wszystkich kocich wydarzeniach,

 

pagina IT    il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

    portal i forum o kotach domowych i rasowych w języku włoskim  Portal Koty

Domowe Tygrysy EU Koty rasowe na świecie

 

FIFe - Fédération Internationale Féline  TICA - The International Cat Association  WCF - World Cat Federation   il portale dei gatti Tigri domestiche - www.tigri-domestiche.it

 

 

Od 2009 roku

z Tobą i Twoim kotem

 

 

Warto być z nami!

www.domowe-tygrysy.info

 Aktualnie jesteśmy partnerem medialnym:

 

Cat Club Rybnik - www.catclubrybnik.pl                 Klub kota X-Treme - www.klubkota.pl